Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0