Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0