Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0