Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5