Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Standing UpRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
GloveRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5