Titles you rated
Two WeeksRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5- Flames of DesireRated ★ 4.5