Movies
Ratings
228
Love ActuallyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0