Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0