Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5