Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0