Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5