Movies
Ratings
163
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0