Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5