Titles you rated
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 2.5