Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.5
- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 0.5
- 太陽と海の教室Rated ★ 4.0
BeginnerRated ★ 5.0- Real ClothesRated ★ 3.0
Care Worker GangRated ★ 4.0
He is BeautifulRated ★ 2.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 3.0
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 0.5
Love Strikes!Rated ★ 2.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 4.0