Series
Ratings
67
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5