Movies
Ratings
132
Killer JoeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0