Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0