Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Stand up!!Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0