Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0