Movies
Ratings
242
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5