Titles you rated
- OuroborosRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.0
OasisRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0