Movies
Ratings
15
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0