Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Run, Jang MiRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0