Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5