Movies
Ratings
100
Art of FightingRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 5.0
HellcatsRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 3.0
SafeRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 3.0