Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Handsome SuitRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5