Movies
Ratings
15
PunchRated ★ 0.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5