Titles you rated
HappyendRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The TurnaroundRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Village of DoomRated ★ 3.0- My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5