Titles you rated
Bloody TieRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0- Running WildRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Threshold Of DeathRated ★ 4.0
Justice HighRated ★ 3.5- 48 + 1: Flower CardsRated ★ 3.5
DerailedRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
The World of SilenceRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5