Titles you rated
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0