Movies
Ratings
428
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
MalenaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5