Titles you rated
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Country DiariesRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0