Movies
Ratings
329
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5