Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0