Titles you rated
The WalkRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 3.5
HostageRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Way Way BackRated ★ 5.0
Zack and Miri Make a PornoRated ★ 4.5
The Whole Ten YardsRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Son of RambowRated ★ 5.0
The InterviewRated ★ 2.0
IdiocracyRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0