Titles you rated
Radio StarRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
John QRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0