Series
Ratings
67
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5