Titles you rated
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5