Series
Ratings
62
You're BeautifulRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 0.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.0
Angry MomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0