Movies
Ratings
473
DerailedRated ★ 1.5
Who are You?Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0