Movies
Ratings
38
RioRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0