Series
Ratings
39
My MisterRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- VikingsRated ★ 5.0
CursedRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 1.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5