Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0