Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0