Series
Ratings
177
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0