Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0