Titles you rated
SpyRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 1.5
PastaRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- MR. BRAINRated ★ 2.0
Into the White NightRated ★ 4.0