Movies
Ratings
162
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
Boys Don't CryRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0