Series
Ratings
19
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Three MenRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.5- 노래 오빠Rated ★ 4.0
- ModelRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0